(+371) 6738 1156 elkora@elkora.lv Jelgavas iela 42, Rīga

Privātuma politika

ELKORA ievēro savu lietotāju privātumu un ir pilnībā apņēmies aizsargāt viņu personīgos datus un izmantot tos saskaņā ar juridiskajām saistībām. Šajā Privātuma politikā aprakstīts, kā mēs apstrādājam un izmantojam personas datus un kādas ir jūsu tiesības. Piekļūstot vai izmantojot šo mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai. Ja jūs nepiekrītat šai politikai, jums jāpamet šī mājaslapa.

1. Kādus datus apstrādājam

Mēs apstrādājam šādus datus, lai apstiprinātu jūsu identitāti, sazinātos ar jums un citādi sniegtu mūsu pakalpojumus:

Mēs apstrādājam iepriekš minētos personas datus, kad lietotājs veic pieprasījumu mūsu mājas lapā. Mēs varam apstrādāt jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu jums informatīvus materiālus. Jebkurā brīdī jūs varat atteikties no iepriekš minētās informācijas saņemšanas mūsu e-pasta kājenē.

Kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu, pieprasiet klientu atbalstu vai piesakieties mūsu jaunumiem, mēs varam apstrādāt šādu informāciju, kas var saturēt jūsu personas datus:

2. Datu apstrādes nolūks

ELKORA apstrādā jūsu personas datus, lai sniegtu pakalpojumu un risinātu ar pakalpojumu saistītas problēmas, kas jums varētu rasties, un nodrošinās, ka jūs saņemat vislabāko iespējamo klientu apkalpošanas pieredzi. Mēs vācam un apstrādājam jūsu personas datus šādiem nolūkiem:

- lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un apstrādātu jūsu pieprasījumus;

- lai analizētu jūsu veiktās darbības mūsu mājas lapā;

- lai piedāvātu jums personalizētu reklāmu, akcijas un piedāvājumus;

3. Personas datu nodošana trešajām personām

Lai ELKORA varētu sniegt jums pakalpojumus, mēs sadarbojamies ar trešajām pusēm, kurām mēs nododam personas datus, lai veicinātu šos pakalpojumus. Jūsu personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kas nodrošina hostinga un servera izvietošanas pakalpojumus, saziņas un satura piegādes tīklus, tīmekļa analīzi, e-pastu izplatīšanas un pārraudzības pakalpojumus, mārketinga pakalpojumus un IT pakalpojumus. Trešās puses pakalpojumu sniedzēji var saņemt tikai minimālo nepieciešamo personas datu daudzumu, atkarībā no viņu īpašajām lomām un mērķiem mūsu pakalpojumu un biznesa atvieglošanā un uzlabošanā, un drīkst tos izmantot tikai šādiem mērķiem. Mēs dalīsimies ar personas datiem tikai trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir apņēmušies ievērot pienākumus, kas noteikti piemērojamajos datu aizsardzības likumos.

Ņemiet vērā, ka, lai arī mūsu mājas lapā var būt saites uz citām vietnēm vai pakalpojumiem, mēs neesam atbildīgi par katras attiecīgās vietnes vai pakalpojuma konfidencialitātes praksi, un aicinām jūs būt informētiem, izejot no mūsu mājas lapas, un izlasīt katras vietnes un pakalpojuma privātuma noteikumus. Šī Privātuma politika neattiecas uz trešo personu vietnēm un pakalpojumiem.

4. Apstrādes ilgums un datu glabāšana

Mēs uzglabājam jūsu personiskos datus, kamēr jūsu attiecības ar mums ir aktīvas vai kā citādi nepieciešams, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus. Pēc tam, kad esat izbeidzis attiecības ar mums vai kā citādi pārtraucis izmantot mūsu pakalpojumus, mēs varam turpināt glabāt jūsu personas datu kopijas, cik tas ir pamatoti nepieciešams mūsu juridisko saistību izpildei, domstarpību risināšanai, lai novērstu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu, izpildītu mūsu līgumus un / vai aizsargātu mūsu likumīgās intereses.